LY2BOS Valius
Valentinas Puodžiūnas
1957.1.8-2016.3.30
Vilnius
Ly2bos
Neteko labai dažnai bendrauti su Valentu, daugiau susitikdavome UTB eteryje, tačiau prisiminsiu jį kaip labai pozityvų, altruistišką žmogų, visuomet pasiruošusi pagelbėti. Ilsekis ramybėje...
Užuojauta artimiems ir draugams.
-------------------
 Oleg LY3UE
Išties liūdna žinia pasiekė vakar ir mane. Valentiną pažinojau apie 10 metų nuo tada, kai kelis metus kartu dirbome su tv- radijo aparatūra.  Jį visada prisiminsiu kaip labai gerą, šiltą, draugišką žmogų. Nekartą esu sulaukęs iš jo pagalbos, jis visada stengdavosi padėti, patarti. Kartu važiuodavome į sąskrydžius, yra nemažai mane išmokęs, išgelbėjęs mano sudegintą transiverį, padėjęs derinti Vilniaus 70 cm retransliatorių ir dar daug visko..  Kadangi pats dabar esu atitolęs nuo hobių dėl laiko stygiaus, kaip ir nuo HAM reikalų ir su Valentinu jau kuris laikas nesusiskambindavome. O taip dabar gaila.. Ir jis dažnai būdavo užsikuitęs darbuose, tekdavo nemažai keliauti. Kadangi jau pats nespėdavo tai iš biuro atveždavau jam jo prižvejotas QSL korteles, kuo jis visada džiaugdavosi. Valentinas, kiek man žinoma, pastaruoju metu daugiau domėjosi skaitmeninėmis darbo rūšimis per sdr, mėgo cw.
Ilsėkis ramybėje Valentinai. Ačiū tau už viską ką dėl manęs padarei. Užuojauta šeimos nariams, artimiesiems ir draugams.. 73!

LY1MY Mindaugas
Valentinas buvo puikus kompanionas, inžinierius ir konstruktorius. Dar ir dabar nauduojuosi juo rinkta antena KLM. Nėra jau daug metų Rutenio LY1DQ. Jie tada atvežė ir sukonstravo 6el yagi. Tai buvo 1995m.
Ne kartą buvo pas mane Kriemalos km., kažkaip sunku patikėti. Gaila, kai išeina geriausieji,......
Ilsėkis ramybėje mielas bičiuli. Užuojauta namiškiams.

Saulius LY5W
Mane sukrėtė ši netikėta  žinia.
Valius kažkada man daug padėjo ateiti į radijomėgėjystę, esame kartu aktyvavę piliakalnius, dalyvavome varžybose. Visada jam jaučiau pagarbą kaip draugui, kuris niekad neatsisakydavo paaiškinti,  padėti ypač techniniuose dalykuose, kuriuose buvo nepakeičiamas. Visada mokiausi  iš jo. Pastaruoju metu buvo gražiai susitvarkęs sodybą, įsirengęs antenas. Atrodė, kad gyvenk ir džiaukis gyvenimu.
Dar prisiminsiu, kad gyvendami Justiniškėse Vilniuje  gal prieš 20 ar daugiau metų  mes su bendraminčiais pirmieji Vilniuje įkūrėme kompiuterių tinklą Justnet ir visi turėjome prisijungimą prie interneto. Dabar tai sunku suprasti, bet tada tai buvo didžiulis pasiekimas.  Valius čia buvo svarbiausias technikos specialistas, be jo iniciatyvos ir žinių nieko nebūtume galėję padaryti.
Sunku susitaikyti su šia netektimi.

Kęstutis, LY2NOZ.
Labai liudna žinia. Su Valentinu kartu mokėmės KPI, kartu važiavome į Gruziją RF3V ekspediciją, kur laimėjome pirmą vietą pasaulyje, ir dar daug daug kartų praleisto laiko.
Puikus, linksmas, draugiškas žmogus buvo....  sunku susitaikyti su šia netektimi.
Ilsėkis ramybėje, Valentinai.
Užuojauta šeimos nariams, artimiesiems, draugams.

Algis LY7M