LY2CL Liudas
Albertas-Liudvikas Doras
-2014.4.17
Šiauliai
Ly2cl

   Liudas Doras tai vienas iš seniausių Šiaulių miesto radijo mėgėjų. Vaikystėje susidomėjęs radiotechnika tapo jai ištikimas likusį gyvenimą. Pradėjęs nuo detektorinių imtuvų pasiekė šiuolaikinių transiverių gamybos technologiją.

    Jaunystėje buvo aktyvus turizmo propoguotojas. Kaip dalyvis šio judėjimo aplankęs daugelį Lietuvos istorinių vietovių.

   Draugiškas, visad pasiruošęs padėti pradedantiesiems techniškai ir sukaupta asmenine patirtimi. Vienas iš pirmųjų trumpabangininkų, pokario Lietuvoje Šiaulių mieste. Jo trofėjų sąskaitoje daugiau 250 įvairių šalių diplomų, vimpelų ir kitokiu hamiškų apdovanojimų.

   Vienas iš aktyviausiu Šiaulių autobusų parako kolektyvinės stoties UP1BZS įkūrėjų subūręs parko darbuotojų vaikų ratelį radiotechnikos žinioms gilinti. Suburtas kolektyvas tapo branduoliu radijo klubo VYTIS įkūrimui apie kurį veliau susiburė ir aplinkinių rajonų radijo mėgejai.

    Visi organizuojami klubo ar respublikiniai sąskrydžiai neapsėjo be jo sumanumo ir energijos jų organizavime ir pravedime.

   Pastatė namą, prisodino medžių, išaugino tris dukras, krūvą anūkų  ir išėjo neatsisveikinęs į amžiną skrydį eteryje.

   Liudinčių draugų tarpe Zigfridas LY3J

upe
Prie Neries
namas
Namas jau su stogu
trys
LY2KX  LY2CL  LY2GV
dalyviai
Sąskrydžio dalyviai
st
VYČIO standartas
kelia
Ruošiama kelti
vns14
Vyčio RK visuotinis narių susirinkimas 2014
1 eilė: LY1ED, LY2GV, LY2R, LY1FDX, LY2GZ, LY2GB, LY3SU, LY4SA, LY1U, LY2CL, LY2GN, LY3AR, LY3BES, LY4TB, LY2HQ, LY2VO, LY3JH 2 eilė: LY2NE, LY2KX, LY3VB, LY2QT, LY2CD, LY3BBE