LY3BT Antanas
ex UP2PAC
Antanas Klapatauskas
1938.04.11- 2007.9.27
Alytus

ką tik paskambino Antano LY3BT sūnus ir pranešė liudną žinią, kad šiandieną apie 10:30 mirė Antanas.

Ši žinia - kaip perkūnas iš giedro dangaus! Dar prieš savaitę siunčiau Antanui KT34A antenos aprašymus - ruošėsi gaminti... Bendravome dar nuo UP2 laikų, smagiai leidome laiką su juo ir kitais Alytaus LY-kais prie Metelio ežero... Visų "Varpo" klubo narių vardu nuoširdžiai užjaučiu Antano šeimą ir artimuosius, Alytaus bendraklubius ir visą Lietuvos radijo mėgėjų bendriją - netekome tikrai gero ir pastebimo žmogaus.
73! Edmundas-sr., LY3PDS

Antanas buvo pirmas mano radijo mėgėjystės mokytojas 1969-1973 metais. Iš jo aš sužinojau kas tai yra Hamradio... Liūdžiu kartu su jį pažinojusiais. :-(
73 Vytas LY3BG

Antanas bene aktyviausias iš visų buvo tuose tarpatlantiniuose LY tinkluose, pasiplepėjimuose...ir echolinke...prieš keletą savaičių, kai kalbėjome, dar ruošėsi gimtadieniui jagi anteną išsikelti.... Pamenu kaip Saulės ciklų pikus skaičiavom... kiek dar jų mums likę...trapus tas gyvenimas...liudna. Užuojauta artimiesiems, draugams, radijo kolegoms.
Gedas nx2px

Su pribloškiančiu nustebimu ir giliu liudesiu skaičiau pranešimą apie Antano LY3BT mirtį. Dar visai neseniai su juo kalbėjau Skype'je. Kaip paprastai, jis kalbejo apie savo radijo mėgėjiškus planus ir projektus. Manę su Antanu rišo ypatingi ryšiai. Dar sovietų laikais, už darbą eteryje su liaudies priešu G4BYW, iš jo buvo atimtas leidimas dirbti eteryje. Lietuvai atstačius nepriklausomybę, mudviejų ryšiai vėl atgijo. Kievieną kartą, man atskridus į Vilnių, tarp mane sutinkančiu oro uoste, visuomet budavo ir Antanas. Radijo megėjai neteko aktyvaus kolegos, linksmo ir draugiško žmogaus. Giliai nuoširdi mano užuojauta poniai Klapatauskienei ir jų šeimai.
Jonas G4BYW

Ly3bt ir ly2bok
Antanas LY3BT ir Justinas LY2BOK  nuo vaizdingo PAPĖČIŲ piliakalnio 2006 birželio 26